Legenda Zombie (Wstęp)
W 13 wieku p.n.e. pochowano faraona Ramzesa II. Przed owinięciem go w bandaże był namaszczany olejkami. Egipcjanie robili to dlatego że, uważali, że jeśli nie namaści się faraona to będzie wyglądał jak ZOMBIE (Egipcjanie się ich bali). Każdy człowiek nie namaszczony po roku od pochowania go do grobu wyglądał jak ZOMBIE, a po roku od tego momentu, gdy wyglądał jak ZOMBIE dołączał do ich stada. Gdy było już dość dużo ZOMBIE ludzie po śmierci nie dołączali już do nich tylko do nieba, piekła lub czyśćca. Stu ZOMBIE zostało podzielonych na cztery plemiona : ZOMBIE niebieskich, zielonych, białych i czerwonych. Te plemiona od ponad tysiąca lat ze sobą rywalizują.
Nati :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz